Новини

  Останній дзвоник 2018!

   

  30.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято Букварика

  Учні 1 класу (класовод Люлько А.І.) провели свято Букварика, в ході якого пригадали алфавіт, вірші, загадки про букви. Завітали на свято: Незнайко, розбійники. Діти отримали нагороди у вигляді медалей та дипломи про закінчення 1 класу.

  24.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Європи

  З нагоди відзначення Дня Європи, з метою формування позитивної думки щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями; популяризації загального європейського культурного надбання серед учнівської молоді; поширення ідеї європейської ідентичності, утвердження спільних європейських цінностей, в школі було проведено слідуючі заходи:

  1.     Інформаційна лінійка «Європа і ми»

  2.     Конкурс малюнків «Європа і ми»

  3.     Флеш-моб «Україна – це Європа»

  17.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Матері

  З метою створення умов для виховання почуття любові і вдячності до матері, як берегині роду, сприяння формуванню духовно-моральних цінностей учнів, бережливого відношення до близьких і рідних людей розвитку творчих здібностей учнів, умінь декламувати, співати, танцювати, проявляти фантазію в школі проведено заходи до Дня Матері:

   1.     Відкрита виховна година до Дня Матері «Біля сонечка тепло, біля матері добро» ( учні 1, 3 класів класні керівники Бринюк Р.С., Люлько А.І.)

  2.     Виготовлення та вручення вітальних листівок до Дня Матері.(кер. гуртка «Умілі руки» Змієвець М.Д. учні 1-9 класів)

   

  17.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Української вишиванки

  З метою формування національної свідомості, патріотизму, збереження та шанування народних традицій 17 травня 2018 року в школі проведено слідуючі заходи до  Дня української вишиванки:

   1.     Інформаційна лінійка «Історія української вишиванки» (кер. гуртка «Умілі руки» Змієвець М.Д.)

  2.     Парад вишиванок (учні 1-9 класу,  класні керівники, вчителі)

  3.     Флеш-моб «Вишиванка – символ України» (учениці 1-9 класів)

   

  17.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні

  З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни та формування військово-патріотичних почуттів у школярів в школі проведено:

  1.      Уроки мужності «Ніхто не забутий» - 1-9 класи (класні керівники)

  2.     Відкриту виховну годину «Тих днів не меркне слава» - 6 клас (класний керівник Грищук Г.П.)

  3.     Акцію «Пам’яті» - 1-9 клас ( члени штабу «Турбота і милосердя» закупили подарунки на кошти акції, та привітали з Днем перемоги та вручили їх учаснику Великої Вітчизняної війни та вдовам-солдаткам)

  4.     Мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам – (1-9 клас,класні керівники).

  11.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13
  Всього новин: 75