Новини

  Проведення народно – обрядового свята Масляної в Росоховатській зош І – ІІ ступенів

  З метою формування в учнів ціннісного ставлення до культури та мистецтва, почуття національної гордості, збереження народних звичаїв і традицій українського народу, виховання в учнів почуття колективізму, щирості, бажання вивчати історію та звичаї рідного краю в школі проведено:

  1.     Відкритий виховний захід «Масляна до нас прийшла»

   (3 кл. Класовод Бринюк Р.С.)

  2.     Виставка млинців (1 – 9 кл.)

  3.     Розважальні ігри (1 – 3 кл)

  4.     Дійство «Благослови, мати, весну закликати… » (1 – 9 кл)

  24.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Відзначення у Росоховатській ЗОШ І-ІІ ступенів Дня св.. Валентина

  З метою розвивитку творчі здібності учнів, їх естетичних смаків, виховувати прагнення краще пізнати один одного, розвитку уяву та мовлення, формування дружніх стосунків в колективі, ціннісного ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, розвитку кмітливості в школі проведено конкурсно-розважальну програму «На крилах кохання» учнями 7 класу(кл. кер. Змієвець М.Д.)


  24.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Відзначення 100-річчя бою під Крутами в Росоховатській ЗОШ І-ІІ ступенів

  З метою виховання в учнів патріотизму, любові до своєї Батьківщини та її історичної  спадщини, сприяння формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів, , в школі проведено:

  1.       Тематичний урок «Героїзм юних українців в обороні Батьківщини. 1918. Крути» (1 – 9 класи, класні керівники)

  2.      Відкрита виховна година «Пам’яті Героїв Крут» (6 кл. класний керівник – Грищук Г.П.)

  Учні дізналися про історію бою під Крутами, героїзм студентів, які без сумнівів і вагань стали на захист молодої держави. Під час виховного заходу звучали поетичні рядки про героїчну молодь,  «Балада про Крути» (муз. П. Дворського, сл.. М. Бакая)

  30.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності в Росоховатській ЗОШ І-ІІ ст.

  З метою доведення до вчителів та учнів ідеї соборності, єдності та суверенності держави – головної умови розвитку незалежної України; звернути увагу на українські державотворчі традиції; поглибити знання учнів про події 1918-1919 рр. як важливого досвіду державотворення; сприяти розвитку всіх видів інтелекту  як головної умови всебічного розвитку особистості, її самореалізації; сприяти формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів, виховання в учнів патріотизму, любові до своєї Батьківщини та її історичної і культурної спадщини, в школі проведено:

  1.       Інформаційну лінійку «Сторінками державотворення» (учні 9 класу кл. кер. Найда О.М., вч. історії Левківський С.В.)

  2.      Урок Соборності “Єднання заради Незалежності” (учні 5-9 кл. вч. історії Левківський С.В.)

  22.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  Новорічне свято в Росоховатській ЗОШ І-ІІ ступенів

  «Новорічна казка» завітала до Росоховатської шкільної родини. Дід Мороз та Снігуронька змагалися з підступною Бабою Ягою. Сніжинки, зайчата, ведмежата(учні 1, 3, 5 класів з класоводами Люлько А.І., Бринюк Р.С., Шандурською А.О.) допомагали їм перемогти і не зіпсувати новорічного свята. Це їм вдалося і за це Дід Мороз вручив новорічні подарунки з солодощами.


  28.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Свято урожаю

  З метою ціннісного ставлення до природи, виховання працелюбності, формування в учнів естетичних смаків, самостійності, прагнення до пошуку, розвитку творчої уяви в школі проведено Свято урожаю.


   

   

   

  24.11.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13
  Всього новин: 75