Новини

  Свято Андрія

  З метою формування ціннісного ставлення до культури, традицій та звичаїв українського народу, формування моральних якостей та патріотизму в школі проведено свято Андрія «Андріївські вечорниці». Учні 6-9 класів (класний керівник 7 класу Змієвець Марія Дмитрівна) підготували українську світлицю, українські страви, демонстрували обряди ворожіння, співали українських пісень, звучав український гумор. Глядачів частували смачними варениками, пиріжками. пампушками, дерунами, хлопці кусали Калиту.

  18.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  «16 днів проти насильства»

  З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім`ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства в Росоховатській зош І – ІІ ступенів було проведено такі заходи:

   

  1.     Загальношкільні батьківські збори «Скажи «НІ» насильству в сімї »

  2.     Батьківський всеобуч «Насильство в сімї»

  3.     Анкетування серед батьків «Протидія насильству в сімї»

  4.     Анонімне анкетування серед дітей з метою виявлення проявів насильства в сімї

  5.     Конкурс малюнків «СТОП насильству»

  6.     Оформлено куточок до року боротьби з  насильством  «Отримай допомогу!»

   

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Участь в інформаційній кампанії «Дякую захисникам!» до Дня Збройних Сил України

  З метою формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави, почуття любові до рідної землі, патріотизму, з  метою підняття патріотичного духу української молоді та популяризації військової служби у Збройних Силах України учні школи взяли участь в в інформаційній кампанії

   

  «Дякую захисникам!»,  в ході якої було проведено  творчі конкурси: малюнків -  «Малюнок на фронт»; листів – «Лист герою». Крім того членами штабу «Турбота та милосердя » проведено акцію, в ході якої учні відвідали учасників АТО та привітали їх вітальними листівками і подарунками .

  Солдатам  строкової служби нашого село учні надіслали вітальні листівки, малюнки та листи в їх військові частини з нагоди Дня Збройних Сил України.

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Операція "Годівничка"

  З метою навчати дітей виготовляти годівнички з доступного матеріалу; дати уявлення про спосіб життя птахів взимку; активізувати бажання допомагати птахам у холодну пору: виховувати бережне ставлення до природи в школі проведено Операцію «годівничка. В ході Операції діти виготовили годівнички із пластикових пляшок, паперових коробок. Пташину їдальню з дерева допомогли виготовити батьки. Свої годівнички діти розвісили біля школи на деревах і кущах , і забезпечили підгодівлю птахів на всю зиму!

  Щодня ласують пернаті крихтами хліба, зерном, гарбузовим насінням, несолоним салом. А з приходом весни на шкільному подвір’ї чути веселий спів пташок - подяка за турботу.

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вшанування пам’яті жертв Голодомору

  З метою виховання ціннісного ставлення до суспільства, держави, її історичного минулого, формування людської гідності та патріотизму , з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору в школі проведено такі заходи:

  1.      Лінійка-реквієм « Вогонь скорботи в серці на віки ».

  2.      Покладання квітів до Пам’ятного знаку жертвам голодомору.

  3.      Участь в акції «Запали свічку»

  27.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Проведення Дня Гідності та Свободи

  З метою вшанування патріотизму і мужності громадян , які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, формування патріотичних почуттів, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України, в школі проведено урочисту лінійку учнями 8 кл під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Найди О.М., в ході якої учням донесено об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ ст.., хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих тих трагічних днів

  27.11.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13
  Всього новин: 75