Новини

  День Соборності

   

  30.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Збір гуманітарної допомоги військовослужбовцям військових частин Вінниччини

   

  12.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки дорожнього руху

  З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування культури поведінки на вулицях і дорогах. дотримання правил вуличного руху, вивчення та закріплення знань з правил дорожнього руху, в школі проведено ряд заходів:

   

  1. Бесіди та інструктажі з учнями 1-9 класів з правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах.
  2. 15 листопада – єдиний національний урок «Безпечна країна».

   

  15.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень української мови до Дня писемності

  З метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави, до себе, формування почуття особистої відповідальності за збереження рідної мови, навчання дітей сприймати і розуміти слово, виховання любові до української мови, бажання досконало її знати, до Дня української писемності та мови (9 листопада) в школі проведено тиждень української мови.

  В рамках Тижня учні 5-9 класів підготували:

  1.     Літературну композицію «Рідна мово, без тебе ніхто я, мов відірваний вітром листок»

  2.     Вікторина «Слово до слова – зложиться мова»

  3.     Конкурс знавців української мови «Як парость виноградної лози, плекайте мову…»

  4.     Конкурс прислів’їв та приказок, крилатих висловів про мову.

  15.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень екології та охорони природи

  З метою формування ціннісного ставлення до природи, екологічної культури учнів, усвідомлення себе як частинки природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, залучення учнів до активної екологічної діяльності, виховання громадянської відповідальності за стан довкілля, розвитку почуття любові до природи та прагнення до постійного спілкування з нею, формування екологічної культури та свідомості в школі було проведено тиждень екології.

  15.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято Хліба

  З метою ціннісного ставлення до природи, формування в учнів естетичних смаків, самостійності, прагнення до пошуку, розвитку творчої уяви, пропагування хліборобських професій, розширення уявлення учнів про значення хліба в житті української родини, розвивати вміння чесно заробляти свій хліб та навички шанувати працю, виховувати любов до праці та повагу до людей праці, почуття відповідальності та бережливе ставлення до хліба, з нагоди  відзначення Дня працівників сільського господарства та пам’яті жертв Голодомору, в школі проведено Свято Хліба.

  В рамках Свята учні 8 класу (класний керівник Грищук Г.П.) провели відкриту виховну годину «Хліб – скарб найбільший на землі», показавши довгу дорогу від зернини до запашного короваю на столі, переглянувши відеоролик «Святий хліб», ознайомили учнів з обрядами та звичаями нашого народу, де окрасою є хліб, згадали трагічні сторінки Голодомору.

  Учні з батьками 1-9 класів підготували тематичні виставки випічок. На столах були тістечка, печиво, пироги, торти, короваї та інші смаколики.

  15.11.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  Всього новин: 66